לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

Atlas_Ofek

גודל: 37X29.5 ס''מ

מספר עמודים: 384

מחיר קטלוגי: ₪799

כריכה: קשה עם עטיפת

מגן מהודרת


          

ישראל: אטלס מפות ותצלומי אוויר הוא ספר מיוחד במינו, שלא נראה כמותו בארץ עד היום. זהו פורטרט מופלא של כל ארץ ישראל, מן הירדן ועד הים התיכון, מן החרמון ועד אילת. בתצלומי אוויר מרהיבים ברמה בינלאומית, ומולם מפות תואמות, מפורטות ומדויקות, נפרשת לפנינו ארץ ישראל בכל יופיה. לצד כל עמוד של תצלום אוויר מופיעה מפה מפורטת של אותו אזור בדיוק, באותו קנה-מידה. כל מקום המופיע במפה ניתן למצוא בקלות בתצלום, ולהיפך. האטלס לא נמכר בחנויות הספרים וניתן להשיג אותו רק במרכז ההזמנות של חברת מפה. הוא נמכר במהדורה מוגבלת וממוספרת של 2200 עותקים, ונשיא המדינה קיבל את עותק מס' 1.

תצלומי האוויר המופיעים באטלס הם צילומים ''מיושרים'', שעברו עיבוד מיוחד כדי שאפשר יהיה לראות את כל חלקי התמונה בקנה-מידה אחיד. האיכות הגבוהה של הצילום מאפשרת להבחין בקלות בין אזורים ''ירוקים'' (שטחי חורש ויער או מטעים) לבין אזורים מדבריים, ללא כיסוי ירוק.

ישראל: האטלס הצילומי הגדול הוא ספר דו-לשוני: מופיעים בו מבחר שמות באנגלית, הן במפות הכבישים והן במפות הערים. מפתחות בשתי השפות מאפשרים להתמצא באטלס ביעילות ובמהירות.

האטלס הוא מפעל משותף של שתי חברות מובילות בתחומן:

 

אופק צילומי אוויר: החברה המובילה בישראל לצילומי אוויר. ומערכות מידע גיאוגרפיות. החברה עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר של מיפוי דיגיטלי, חישה מרחוק ומערכות מידע גיאוגרפיות (GIS).

 

מפה הוצאה לאור: החברה המובילה בישראל לאטלסים, מפות ומדריכים. מוצריה קבעו סטנדרטים חדשים של איכות, אמינות ודיוק, ומאגר המידע הגיאוגרפי שלה (GISrael) הוא העשיר ביותר בשוק האזרחי של ישראל.

 

Atlas_Ofek 

 

 

 

קטלוג