לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

Kulinari_small1 

גודל: 22*26

מספר עמודים: 248

מחיר קטלוגי: ₪129

כריכה: קשה

דפדוף


  

מסע קולינרי - מדריך מפה לטיולי אוכל

כתיבה: חיליק גורפינקל   צילום: אייל טואג

  

עשר שנים חלפו מאז הוציאה מפה את מדריך מפה לטיולי אוכל, שהפך מייד עם צאתו ל'תנ''ך' של חובבי האוכל בישראל. הספר, שנכתב על ידי חני פרבר ז''ל ועפרה ריזנפלד, היווה בזמנו פריצת דרך בתחום תרבות האוכל בארץ, ניסיון ראשון מסוגו למפות את סצנת האוכל הישראלית. במרוצת השנים שחלפו השתנתה מפת טיולי האוכל לבלי הכר: נפתחו יקבי בוטיק, מחלבות צאן קטנות, מאפיות יוקרה, בתי בד, מבשלות בירה וכמובן מאות מסעדות חדשות. נסיעה לקצה הארץ כדי לאכול במסעדה טובה הפכה כבר מזמן למעשה שבשגרה. 'איפה אוכלים ' היא אחת השאלות הראשונות שנשמעות כיום לפני כל טיול.

כעת, מוציאה מפה את מסע קולינרי- מדריך מפה החדש לטיולי אוכל. חיליק גורפינקל, שף ותיק (יועזר בר יין) ובעל מדורי אוכל בכמה עיתונים (מעריב, העיר, YNET יין וגורמה), חרש את הארץ לאורכה ולרוחבה, פגש את האנשים המיוחדים שמאחורי הסירים וחזר עם זווית אישית וייחודית על כ-400 בתי אוכל עממי ומסעדות יוקרה, חומוסיות מיתולוגיות וסושיות, בורקס ואוכל גרוזיני, היכלי שווארמה ומאורות בירה קשוחות, יקבים בצפון ומחלבות בדרום ובעצם מה לא. בעמידה ובישיבה, בלילה וביום, כשרעבים וכשאי אפשר יותר לאכול. כעת הוא ממתין לתוצאות בדיקות הדם שלו. הצלם הנפלא אייל טואג (הארץ) צילם את התמונות המרהיבות שבמדריך.

 

אפילו טיילי אוכל מושבעים יגלו במדריך החדש מקומות שלא הכירו, ושיספקו להם חוויה קולינרית ייחודית. חלקם, למרבה ההפתעה, ותיקים מאוד אך מוכרים רק ליודעי חן.  גם המפגש עם מסעדות מוכרות מאד מתואר מזווית ראייה לא שגרתית, מרעננת, הומוריסטית ומשעשעת. מסע קולינרי יעניק לכל משתמשיו רגעי צחוק וחשק לאוכל ומעל לכל מענה יעיל לשאלה הנצחית 'איפה כדאי לאכול'.


דאנאקוד : 396-424       מסת''ב : 978-965-521-103-0 

 

Kulinari_big1

                                                                     

 

קטלוג