לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

coverCitysmall

גודל: 22*26

מספר עמודים: 212

מחיר קטלוגי: ₪119

כריכה: קשה

לדפדוף


            

יום בעיר - 50 הרפתקאות עירוניות

כתיבה: יובל בן-עמי   צילום: אלון סיגוי

 

בספר הזה כרוכים חמישים סיפורי הרפתקה. הסופר יובל בן-עמי (“ארץ הפלאות”) והצלם אלון סיגוי (“101 ימים טובים'') בילו יום אחד בכל אחת מעשרות ערי בישראל. הם טיפסו אל רום מגדליהן וחדרו למרתפים נסתרים, טעמו פלאפל וסושי, חצ'פורי ורגל קרושה, נשמו ערפיח טרי ואת ניחוח פרחיהם של גנים קסומים. הם שטו בקיאקים וביקרו בתחנות כוח, שוחחו עם מוכר ''ברד'' מומחה לקוראן, עם צורף אומן היודע להכין קפה לבן ועם שומר ראשם של דגים יקרי ערך, והתפלאו מגיוונן וממורכבותן של ערי הארץ. לחוויותיהם המונצחות נוספו פרטים מכווינים ומפות מיוחדות, והתוצאה היא לא פחות מהזמנה חגיגית אל מירקם מוכר ולא מוכר: העיר הישראלית מלאת הסתירות והצבע. 

 

בצרפתית יש לזה מילה מיוחדת: פלאנר (Flâneur) – אדם המתהלך ברחובות העיר כדי לחוות אותה, להפיק ממנה הנאה ולהעמיק בכך את הבנתו את העולם. גם עכבר כפר יכול להיות פלאנר נהדר, כל עוד העיר מרגשת אותו בבואו אליה. ואת מי היא לא מרגשת?

 

הערים הישראליות מרגשות במיוחד: חלקן עתיקות ומלאות קסם, חלקן עוטות שלמת בטון ומלט, ומההתבוננות בהן ובחיים המתקיימים בתוכן ניתן ללמוד אמת עמוקה על עכשוויות הארץ. הן נבדלות זו מזו במידה מדהימה וכמעט כולן הומות אדם. לעת עתה הן יכולות לקניונים ולנהירה לפרברים, וכל עוד נדע ליהנות מליבן, משווקיהן ומאווירתן – תישמר חיות זו, שהיא אוצר בלום.    

 

הספר הזה נולד מתוך משימה פשוטה: להיות לפלאנרים הישראלים המושלמים: לצאת לעשרות ערים בארץ, לחוות אותן במשך יום אחד ולהנציח את היום במילים ובתמונות. לפעמים אפשר היה לצפות מראש את ההתרגשות – במזרח ירושלים, למשל, או בצפת; לפעמים מדובר היה בהפתעה: נתניה התגלתה במלוא ההדוניזם שלה, שפרעם ביפעת מגדליה וכיפותיה, באר שבע שפעה אדריכלות מודרנית ובראשון לציון נחשפה היסטוריה מרתקת ולא צפויה.

 

הפרטים המופיעים בספר הם רמזים: תיאורים כנים של התנסויות, שכדאי ללכת בעקבותיהן, להפיק מהן לקחים, ואפשר לפעמים גם להתעלם מהן. כל יום כלל אתר מעניין או שניים, טיול ברחוב מיוחד, ארוחה אחת לפחות, כוס קפה, והתנסות יוצאת דופן אם יש בנמצא. החושים האורבניים, העצות וההיכרות עם המקומות, שימשו אותנו כדי לטעום את המיטב, ולרוב בהצלחה. ועדיין – מומלץ להולכים בעקבותינו לא ללכת בדיוק בעקבותינו, אלא ללכת גם קצת לאיבוד. פלאנר אמיתי, לצד אחיזתו במפה, הוא גם מהמר לא קטן, ולכן טיולו בעיר טומן בחובו תמיד הרפתקה של ממש.

דאנאקוד : 396-414       מסת''ב : 978-965-521-091-0           

 

coverCity_big            

 

קטלוג