לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 

Ishim_big

גודל: 20.5X15.5

מספר עמודים: 624

מחיר קטלוגי: ₪149

כריכה: קשה עם מעטפת

 

לקסיקון מפה: האישים מציע לקורא מסע מרתק בתולדות האנושות, על תחומיה הרבים והמגוונים, והופך אותו לבן בית בהיסטוריה ובתרבות. לקסיקון האישים כולל 4930 ערכים, ונזכרים בו כאלף אישים נוספים. בלקסיקון מופיעים אישים מכל התקופות ומכל רחבי התבל: מארצות המערב, מאפריקה, מאסיה, מאמריקה הדרומית ומהעולם הערבי והמוסלמי. כספר הפונה אל קהל ישראלי, הובלטו בו אישים יהודים וישראלים.

 

הלקסיקון, בעריכת אורן נהרי ויובל אלעזרי, מציג לא רק את החשובים, אלא גם את המשפיעים ואת המעניינים שבאישים בהיסטוריה. החשובים הם אותם אישים המופיעים בכל לקסיקון ראוי לשמו: קיסרים ומלכים, נשיאים וראשי ממשלה, מצביאים ומייסדי דתות, סופרים וציירים, פילוסופים, מדענים ועוד (הספר עדכני עד לימים אלה וכולל ערך מיוחד המוקדש לנשיא הנבחר של ארצות הברית, ברק אובמה).

המעניינים הם אלה המתבלים את ההיסטוריה לטוב ולרע, ואש שמם ממשיך להדהד - מג'ק המרטש עד קזנובה ומפוקהונטס עד פאוסט.

בלקסיקון שולבו גם אישים שהשפיעו על חיינו, אבל לא תמיד זכו לפרסום ולהכרה: כאן נמצאים אישים כמו קינג ג'ילט, שסכין הגילוח שלו מציין את ראשית עידן ה'השתמש וזרוק'; ניקולה אפר, ממציא השימורים; ג'ון הרינגטון, שפיתח את בית השימוש המודרני; גרגורי פינקוס, ממציא הגלולה למניעת הריון, ועוד רבים אחרים.

לצד המעניינים והמשפיעים נמצא גם אישים שמציינים ומסמלים תופעות חשובות, גם אם הם אינם חשובים ממש כמו לואיז בראון, תינוקת המבחנה הראשונה, לינץ' ('מעשה לינץ') ושובן שהעניק את שמו לתופעת השוביניזם.

עורכי הלקסיקון ניסו להמנע ממכשלה המאפיינת רבים מלקסיקוני העבר, שהם 'מערביים' מדי, ומתמקדים בגברים מאירופה וארצות הברית. על כן הובאו בו אישים רבים מאפריקה, אסיה, אמריקה הדרומית והעולם הערבי והמוסלמי. עם זאת, הספר נכתב לקהל ישראלי, ועל כן יהודים וישראלים נמצאים בו במספר גדול יחסית.

דאנאקוד : 3960000417 מסת''ב : 978-965-521-096-5

Ishim_big

 

גודל: 15.5*21 ס''מ
מספר עמודים: 305
מחיר: 109 ש''ח
כריכה: קשה
 

קטלוג