לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 

Yonkim_big

גודל: 20X15 ס''מ

מספר עמודים: 438

מחיר קטלוגי: ₪169

כריכה: קשה עם מעטפת

 

לקסיקון היונקים, מאת הזואולוג ד''ר אבי ארבל, הוא המדריך העדכני והמפורט ליונקי ישראל וכולל תיאור של כל יונקי הבר החיים בישראל: מהיונקים המבויתים, דוגמת הכלב, החמור והגמל, ועד מיני יונקים שנכחדו במאה האחרונה מטבע הארץ, דוגמת הברדלס הנקוד, הדוב הסורי החום ואייל הכרמל.

 

לקסיקון היונקים מתאר במפורט את הסדרות, המשפחות, המינים ותתי-המינים של היונקים בארץ ובעולם. פרקי המבוא סוקרים בהרחבה את מאפייני היונקים, חושיהם, התִקשורת ביניהם, תזונתם, דרכי החיזור שלהם, רבייתם, תפוצתם והתאמתם למקומות החיוּת. הערכים המלאים המוקדשים לכל אחד מהמינים מלווים בשרטוטי עקבות, בנוסחאות שיניים, במיפוי תפוצתו של כל מין וכן בתמונות רבות. הלקסיקון סוקר לעומק גם סדרות יונקים שאינן מצויות בישראל, דוגמת הפילאים, הקופאים והדלשינאים, וכולל בסופו מילון מונחים ומפתח עברי ולועזי מפורט. כל אלה מציעים לקורא מפגש מרהיב, מעשיר ומרתק עם עולם היונקים.

ד'ר אבי ארבל היה מורה לטבע ומדריך טיולים בארץ ובעולם במשך עשרות שנים. הוא לימד ביולוגיה וזיאולוגיה באוניברסיטת תל אביב, בטכניון בחיפה, באוניברסיטת בן גוריון, בבית ברל וכיום במכללת סמינר הקיבוצים. ד'ר ארבל חיבר וערך עשרות ספרים בתחום, כולל אנציקלופדיות ולקסיקונים וכן עיתונים בתחום הטבע וארץ ישראל.

דאנאקוד : 396-409 מסת''ב : 965-521-088 -x

Yonkim_big

 

גודל: 15.5*21 ס''מ
מספר עמודים: 305
מחיר: 109 ש''ח
כריכה: קשה
 

קטלוג