לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 

Churches_Big

גודל: 22*27

מספר עמודים: 288

מחיר קטלוגי: ₪129

כריכה: קשה

לדפדוףהכנסיות היפות בישראל

כניבה: דוד רפ   צילום: חנן ישכר

 

מאות כנסיות פרושות לרוחבה ולאורכה של ישראל. חלקן מזוהות ממרחק בזכות מגדלי הפעמונים הנאים שלהן וכיפותיהן המרהיבות. אחרות נחבאות בסימטאות צדדיות ולעיתים אף הרחק מחוץ ליישובים. רובן ככולן מזמנות למבקרים בהן הפתעה מרגשת.

 

הכנסיות בישראל הן שכיות חמדה. לצד רבגוניותה של הקהילה הנוצרית הקטנה בארץ מתגלה בכנסיותיה מיגוון רב של סגנונות בנייה עתיקים ומודרניים ועושר תרבותי. כל כנסייה היא למעשה קוסמוס נוצרי ייחודי המשלב מרכיבים, לעיתים מוכרים כריח הקטורת, זימרת המקהלה ונגינת העוגב, ולעיתים כמוסים יותר - שלוות המנזר, אסתטיקת הגנים והידע הרב שנאגר בספריות המנזרים.

 

קשה להישאר אדישים ליופיין, לגיוונן ולחשיבותן של הכנסיות בישראל. מיליארדי נוצרים מכל רחבי העולם כמהים אל ארץ הקודש ואילו עבור רוב הישראלים, שאינם נוצרים, הביקור בכנסיותיה הוא שאלה של סקרנות ופתיחות לתרבותו של האחר.

 

הספר הכנסיות היפות בישראל מציג תמונה עדכנית של פרטי הפסיפס הנוצרי שנבנה בארץ במשך קרוב לאלפיים שנה. בלשון קולחת ושווה לכל נפש ובלי לוותר על הדיוק מתאר החוקר והעיתונאי דוד רפ את תולדותיה של כל כנסייה, את התוכנית האמנותית המופיעה בה ואת ייחודה בהקשר תרבותי והיסטורי רחב. האלבום מלווה בתצלומיו המרהיבים של חנן ישכר, המיטיב לזקק את הפן האסתטי והרוחני של המיבנים והאנשים המקובצים בו.

 

דאנאקוד : 396-445 מסת''ב : 978-965-521-122-1

 

Churches_Big

 

 

 

קטלוג