לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

shvil-mapa_big

גודל: 100X70 ס''מ

מספר עמודים: 1

כריכה: רכה

אזל מהמלאי

מדן ועד אילת עובר שביל ישראל, חוצה את הארץ ומאחד אותה. חותך הרים ובקעות, היסטוריה קדומה וציונות, אתרי גבורה, כפרים וערים, דתות ועמים, חורש ומדבר. הוא מחבר את כולם בקו מתפתל אחד, כחוט שדרה ססגוני ומרתק, למארג שהוא ארץ ישראל.

 

לא משנה מאיפה מתחילים ללכת, מצפון לדרום או להפך, מהמרכז ולכל כיוון. הדרך מחברת את העבר עם ההווה, את הנחלים הזורמים עם המדבר הצהוב, את השדות הפורחים עם אתרי הקרבות, ואת ההולך עם עצמו. השביל שהפך ל'טרק' של ישראל כ-940 ק'מ אורכו. הוא מסומן בצבעי כתום, כחול ולבן, כמדבר הנפגש עם הים ותכול השמיים. ההולכים בשביל יפגשו את ארץ ישראל היפה באמת, על נופיה ואנשיה, אנשים שהם תבנית נוף הולדתם.

 

מפת שביל ישראל מציעה לכם 20 קטעים נבחרים משביל ישראל, מצפון ועד דרום. אפשר לטייל בהם בקיץ או בחורף, באביב או בסתיו, ברצף או במקוטע, ולהתענג בכל פעם על נוף אחר, על סיפור ישראלי שונה, ובעיקר על הדרך. לפני היציאה לדרך מומלץ לקרוא את 'תעודת זהות' של המסלול, שבה פרטים חשובים על תנאי הטיול: אורך המסלול, משך הטיול, דרגת הקושי, מפת סימון השבילים המתאימה ואפשרויות ההצטיידות במים בדרך. פירוט מלא של מסלולי שביל ישראל מופיע בספר 'שביל ישראל' בהוצאת מפה.

 

דאנאקוד : 396-411 מסת''ב : 978-965-521-092-7

 

shvil-mapa_big

 

 

קטלוג