לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 image20

גודל: 23*31

מחיר קטלוגי: ₪189

כריכה: קשה עם מעטפת

 

אטלס השמיים הישראלי

אסטרונומיה* היסטוריה * מדע * מיתולוגיה * מדריך שדה לצפייה בכוכבים

 

מאת צפריר קולת       מפות שמים: ויל טיריון

 

אטלס השמים הישראלי הוא ספר שלא היה כמותו בישראל: אטלס מקיף הצופן בחובו שפע עצום של מידע אסטרונומי בשילוב עם ידע היסטורי, מיתולוגי, תרבותי, לשוני וספרותי - אוצר בלום של ידע והנאה. המחבר, האסטרופיזיקאי ד"ר צפריר קולת, מזמין אותנו למסע מופלא אל הכרת היקום, ושוזר בו סיפורים ואגדות מן המיתולוגיות השונות, גלגולי שמות כוכבים ומזלות ועוד. האטלס כולל:

 

מפות שמיים מפורטות של ישראל: מיפוי שיטתי ומדויק של השמים כפי שהם נראים בכל חודש וחודש, מפות מפורטות של כל קבוצות הכוכבים ועוד. הספר כולל למעלה ממאה מפות שמים מרהיבות ביופיין, שהוכנו במיוחד לספר זה בידי קרטוגרף השמים ההולנדי ויל טיריון, מבכירי הקרטוגרפים בתחום זה בעולם.

 

חומר ויזואלי מרתק וייחודי: מבחר צילומים מגוון ותרשימים צבעוניים מפורטים של גרמי שמים ותופעות אסטרונומיות, לצד שפע תמונות מתולדות התרבות - מפות שמים עתיקות, יצירות אמנות, פסיפסים ועוד.

 

מבוא קצר לאסטרונומיה: תיאור בהיר וידידותי של מיבנה היקום, הכוכבים, הגלקסיות, קבוצות הכוכבים (הקונסטלציות), מערכת השמש, הפלנטות, ועוד - ובכלל זה תופעות הנמצאות היום בחזית המחקר המדעי.

 

מדריך שדה לצפייה בכוכבים: כלי עזר הכרחי לכל חובב אסטרונומיה, ותיק או מתחיל. הן המפות והן הנתונים האסטרונומיים מתבססים על הידע העכשווי ביותר.

 

הנקודה היהודית והישראלית: האטלס הוא ישראלי במלוא מובן המילה - השמים נראים אחרת ממקומות שונים בעולם ודברים שרואים מכאן לא רואים משם. הספר גם מדגיש במיוחד את הקשר בין התכנים האסטרונומיים למקורות היהודיים ולארץ ישראל, והוא עשיר בציטוטים מן התנ"ך, המשנה והתלמוד, מן הספרות היהודית והעברית לדורותיה - עד ימינו אנו.

 

אטלס השמים הישראלי הוא ספר חובה לא רק לכל חובב אסטרונומיה, אלא גם לכל שוחר דעת ואוהב תרבות.

 

דאנאקוד: 396-300   מסת"ב: 965-97-7184-5 

 

image20

 

 

 

 

 

 

 

קטלוג