לקוחות ממליצים

Maccabi

"הספר ממש מקסים, והמשפחה הפרטית שלי מאוד נהנת והיתה גאה לראות את עצמה כחלק מהספר..."

אורנה בר, עוזרת למנהלת השיווק, מחוז י"ם והשפלה

 

HaBeinleumi

"הרעיון היפה זכה לתגובות אוהדות של העובדים..."

שני נורליאן, מדור פרט ורווחה

 

Dania

"תודה על השירות המקצועי והתיאום המעולה. הלקוחות שלנו אהבו מאד את הספר 'מסע קולינרי' שבחרנו להעניק..."

הילה צור, לשכת מנכ"ל

 

Siemens

"ברצוננו להודות לצוות מפה של שיתוף הפעולה, על האוזן הקשבת ועל מהירות הביצוע של ההזמנה. אכן התוצאה טובה ויפה ואנחנו בהחלט שבעי רצון..."

שרון, חברת סימנס

 

volvo

"חילקנו את הספר חגים אוכלים מטיילים ללקוחות מועדון VOLVOXC וקיבלנו תגובות מדהימות. זאת הפעם השנייה שאנחנו נותנים במתנה ספר של מפה ותמיד המתנה היא בינגו. קשה לפספס עם מתנה כל כך איכותית."

נחום חוגי, מנהל מכירות ארצי

 

Cal

"חילקנו לבכירי המשק הישראלי כשי את ספר הפיקניקים הישראלי של חברת מפה, התגובות שקיבלנו על השי היו מצוינות..."

משה דב, מנהל ערוץ חברות

 

Colmobil

"חברת 'מפה' מקפידה להעניק חוויית שרות ואיכות מוצרים ברמה גבוהה אשר שמאפשרת לנו להעניק לכל לקוחותינו מוצרים ברמה מוקפדת ביותר..."

מאיה לוין, אחראית רווחה ותקשורת ארגונית

 

bactlab-logo

"היה ממש תענוג לעבוד איתכם! מפת הטעמים שהופקו עבור לקוחותינו במקצועיות, בזריזות ואדיבות זכתה לאהדה רבה והשיגה את מטרתה. אשמח לעבוד איתכם שוב..."

לאה קאלו, מנהלת אדמיניסטרטיבית

 

Materna

"מטרנה שמחה לשתף פעולה עם חברות תוכן ומוצרים איכותיים כמו 'מפה', ולכן הפיקה עבור לקוחותיה הצעירים את הספר מטיילים עם קטנטנים"

נגה קליגר, מנהלת שיווק דיגטלי וקידום מכירות

 

egged

"מפות אגד, שהפקתם במקצועיות רבה ובשיתוף פעולה ראוי לציון, חולקו לכלל חברי אגד ומשמשות אותם לתור את הארץ ולנוע בכבישיה ביעילות ובהנאה..."

אסף דבלינגר, אגף שיווק

 

Suzuki

"מפות סוזוקי אשר הופקו על ידכם מחולקות כשי ללוקות סוזוקי בישראל. המפות זכו לתשבחות בזכות היותן שימושיות, עדכניות ונאות"

דן גפני, סמנכ"ל מנהל מותג סוזוקי

 

Limat

"היחס היה מקצועי, המחיר הוגן והאטלסים הגיעו בזמן ולשביעות רצוננו" 

גיורא אלוני, מנכ"ל

 

 

Lexicon_bio

גודל: 20X15 ס''מ

מספר עמודים: 351

מחיר קטלוגי: ₪169

כריכה: קשה עם מעטפת965-521-017-0

 

 

לקסיקון מפה: ביולוגיה, על אלפי הערכים הכלולים בו, הוא הספר הראשון בעברית המקיף את כל תחום הביולוגיה, אחד המדעים המרכזיים והפוריים ביותר במכלול מדעי החיים.

 

עם תחילת המאה ה-21 אנו עדים להתקדמות ניכרת בהבנת התהליכים הביוכימיים המתרחשים במערכות ביולוגיות ובפיענוח מסתרי הגנטיקה השולטת בחיינו. מדע הביוטכנולוגיה, ובעיקר ההנדסה הגנטית – אחד הענפים המתפתחים ביותר שלו – יש להם השלכות מרחיקות לכת על תחומים רבים בחיינו, כמו רפואה, תעשייה, חקלאות ועוד. יישומים כמו שימוש בתאי גזע, שיבוט תאים ויצירת רקמות לטיפול במחלות, פיתוח מזונות מועשרים, ומדע העתיד – ריפוי באמצעות גנים, כל אלה מעסיקים אלפי מדענים ברחבי העולם. ההתקדמות המואצת בענפים השונים של הביולוגיה הביאה לפיתוח מאגר של מונחים חדשים בתחומים אלה.

 

לקסיקון מפה: ביולוגיה הוא ספר חובה לכל סטודנט במדעי החיים, לכל מורה ולכל תלמיד, ולכל אדם משכיל המבקש להתעדכן בתגליות המדעיות של ימינו.

 

 

אסתי אנגל היא ביוכימאית   (MSc)   העוסקת שנים רבות בכתיבה ועריכה בתחומי הרפואה, הפרמקולוגיה והביולוגיה. חיברה את 'הלקסיקון הרפואי השלם' ונטלה חלק בעריכת הספרים 'תרופות – המדריך השלם', 'האנציקלופדיה הרפואית החדשה', 'תרופות מן הטבע', 'המדריך האלטרנטיבי' ו'אמצעי מניעה' (כולם בהוצאת ספרי עליית הגג, ידיעות אחרונות וספרי חמד), 'סימפטומים' (בהוצאת צ'ריקובר), ו'אטלס גוף האדם' (בהוצאת מפה).

 

דאנאקוד: 396-252    מסת"ב: 965-7184-54-1 

 

Lexicon_bio

 

 

גודל: 15.5*21 ס''מ
מספר עמודים: 305
מחיר: 109 ש''ח
כריכה: קשה
 

קטלוג